VIDEO/ Brenda shtëpisë që ka kushtuar plot 20 milion dollar të Fatmir Hysenbelliut

VIDEO/ Brenda shtëpisë që ka kushtuar plot 20 milion dollar të Fatmir Hysenbelliut

10:56, 16/07/2019

Fatmir Hysenbelliu është një ndër personazhet më të komentuara të showbizzit shqiptar, është shumë i ndjekur në rrjetet sociale, i cili ka një numër të madh ndjekësish dhe padyshim që jeta e tij luksoze dhe postimet e shumta tërheqin gjithmonë vëmendjen e fansave.

Së fundmi, Fatmiri ka dhënë një intervistë për “Revistën Who” e cila ka siguruar gjithashtu dhe disa pamje nga apartamenti luksoz.

Siç ka rrëfyer Fatmiri me pjesën më të madhe të arredimit modern është marrë arkitekti, por më shumicën e detajeve është marr ai vetë.

Për të gjithë ata që janë kurioz të dine se sa i ka kushtuar atij kjo shtëpi, “Revista Who” ka bërë një përllogaritje dhe ka arritur në konkluzionin se shtëpia e biznesmenit kap vlerën e 20 milionë $, duke përfshirë këtu edhe hapësirat e përbashkëta që ka me të motrën dhe prindërit.

ImageImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Klodi16/07/2019 11:21

Dhe nderkoh bizneset e familjes ktyre spagujn puntoret me vonesa qe shkojn deri ne 5-6 muaj... Nuk jan biznesmena jan thjesht njerez qe perfitojn me njerzit dhe ne kete menyre e kan ven dhe ter kte pasuri

Shto koment

Denonco