FOTO/ Aktorja turke me pushime në Ksamil, ja ç'shkruan për Shqipërinë

FOTO/ Aktorja turke me pushime në Ksamil, ja ç'shkruan për Shqipërinë

22:49, 13/07/2019

Aktorja turke shumë e njohur prej rolit të saj në serialin "Kurt Seit dhe Sura", Farah Zeynep Abdullah ndodhet në Shqipëri dhe po kalon pushimet në bregdetin shqiptar.

Aktorja, e njohur për publikun mbarëshqiptar, po pushon në Ksamil.

Madje, aktorja ka publikuar edhe një foto në profilin e saj në Instagram ku ndër të tjera shkruan "I Love Albania".

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

rodric camela16/07/2019 11:00

Kjo është një dëshmi e leximit nga të gjithë, unë jam këtu për të lejuar të gjithë botën të dijë për një njeri që shpëtoi marrëdhënien time dhe ky njeri i madh quhet Dr. IZOYA. Në të vërtetë ai bëri një punë të madhe për mua duke e kthyer ish-dashurën time që më lanë dhe premtoi se kurrë më nuk do të kthehej përsëri tek unë. Me këtë, kam arritur të kuptoj se dhënia e detajeve të Dr. IZOYA për botën do të bëjë shumë të mira për ata që kanë shkatërruar shtëpi apo marrëdhënie për të që t'ju ndihmojë të rregulloni atë marrëdhënie të thyeshme ose martesën tuaj. Mund ta arrini tek adresa e tij e postës elektronike: drizayaomosolution@gmail.com. Merrni kontakt me të dhe shikoni se si problemi juaj do të zgjidhet brenda 24 orëve. Ai gjithashtu specializohet në çështjet e mëposhtme ... (1) Ju doni ish tuaj prapa. (2) Dua të promovohesh në zyrën tënde. (3) Doni që burrat / gratë t'ju ndjekin. (4) Ju dëshironi një fëmijë. (5) Ju jeni sipërmarrës dhe dëshironi të fitoni kontrata (6) Dëshironi që burri juaj të jetë i juaji përgjithmonë (7) Ju keni nevojë për ndihmë shpirtërore. (8) Ju keni qenë të scammed dhe doni të shërohen paratë e humbur. (9) Ndaloni divorcin (10) Thirrja e riteve të parave (11) Fito zgjedhjet

Shto koment

Denonco