FOTO/ Kejvinën e ze vapa, zbërthen pantallonat dhe...

FOTO/ Kejvinën e ze vapa, zbërthen pantallonat dhe...

22:27, 13/07/2019

Kejvina Kthella vijon të jetë provokuese me fotot që publikon në rrjetet sociale.

Ish-velina e Xing ka publikuar foton e radhës në bikini por tani ajo ka ngritur provokimin në një shkallë më lart duke lënë hapur xhinset.

Bukuroshja bionde është tejet aktive në rrjetet sociale dhe pavarësisht largimit nga ekrani shqiptar vijon të shtojë ndjekësit e saj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco