VIDEO/ Dashurohet këngëtari shqiptar, por ja çfarë po heq nga babai i vajzës

VIDEO/ Dashurohet këngëtari shqiptar, por ja çfarë po heq nga babai i vajzës

20:05, 12/07/2019

Pas shumë projekteve interesante, kësaj here krejt ndryshe, në një gjendje të re.

Artisti i veçantë i skenës, Lochi, në kanalin Youtube ka hedhur projektin e titulluar “Pse po ma then zemrën”, shkruan Syri Kosova.

Përpos tekstit unik, vëmendjen në këtë finalizim e mori edhe klipi, shumë interesant.

Llochi kësaj radhe erdhi si i dashuruar, me vështirësi në lidhje dhe me një fund të hidhur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco