FOTO/ Bomba shqiptare, tejet ‘e nxehtë’ në plazh

FOTO/ Bomba shqiptare, tejet ‘e nxehtë’ në plazh

18:36, 12/07/2019

Ish-velina e emisionit “Stop”, Alesia Bami nuk po i ndahet plazhit. Bukuroshja shqiptare ka hedhur edhe një foto nga vendi ku po pushon.

Në Instagram, ajo publikoi fotografinë e radhës, ku shihet në breg të detit, e ulur dhe e veshur me një palë bikini, që i kanë nxjerrë linjat e bukura trupore.

Të pasmet ‘shpërthyese’ padyshim që morën gjithë vëmendjen në këtë foto. Komentet nga ndjekësit në foton e saj janë të shumta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco