FOTO/ Me minibikini Klaudia Pepa ndez imagjinatën

FOTO/ Me minibikini Klaudia Pepa ndez imagjinatën

12:35, 12/07/2019

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej kohësh tashmë ka vazhduar karrierën e saj në Itali ku dhe është mjaft e njohur.

Klaudia është shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon video me koreografitë e krijuara prej saj, të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku.

Dhe ditën e djeshme balerina ka ndezur imagjinatën me foton e publikuar.

Ajo shfaqet në foto me minibikini ku ka treguar format e saja turpore për të cilat është lakuar gjithmonë në media rozë.

Me barkun e sheshtë, dhe dorën tek të brendshmet, në sy bien bikinit e vogla që për pak ekzpozojnë pjesën intime.

“Më thirrni luleshtrydhe,”- shkruan Klaudia Pepa përbri fotos tërheqëse të postuar në rrjete sociale.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco