FOTO/ ‘Vajzë apo djalë?’ Noizy jep i gëzuar lajmin e ëmbël

FOTO/ ‘Vajzë apo djalë?’ Noizy jep i gëzuar lajmin e ëmbël

11:31, 12/07/2019

Noizy gjithmonë ka preferuar që jetën e tij private ta mbajë mjaft sekret, duke e bërë muzikën të vetmen gjë nëpërmjet së cilës fansat e tij të marrin vesh gjërat më të reja.

Edhe pse ai është babai I një vajze të quajtur Leandra, reperi preferon që atë ta mbajë jashtë syrit të publikut. Madje deri para pak kohësh ne nuk e dinim se Noizy kishte edhe një motër, por patëm mundësinë ta shihnim vetëm në ditën e saj të martesës.

Në Instagram-in e tij reperi na njohu edhe me një lajm të ri. Teksa ka shpërndarë një foto ku shihen këmbët e një djali dhe vajze sipër një tortër, simbolikisht Noizy na tregon se shumë shpejt ai do të behet dajë për herë të dytë.

“Vajzë apo djalë?” – është pyetja që reperi shtron dhe ne nuk mund të ishim më të lumtur për të se tani.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco