VIDEO/ Eva Murati realizon sfidën 'Bottle Challenge' me sukses me dublën e parë

VIDEO/ Eva Murati realizon sfidën 'Bottle Challenge' me sukses me dublën e parë

11:24, 12/07/2019

Ajo është një prej vajzave më të ëmbla të ekranit, si dhe një prej moderatoreve më të komentuara e të ndjekura në mediat rozë dhe rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Eva Muratin e cila jo rrallë herë ka qenë pjesë e lajmeve rozë si për jetën e saj sentimentale ashtu edhe profesionale.

Së fundmi, ajo i është bashkuar sfidës më të famshme në të githë botën “Bottle Challenge”.

Ajo ka postuar një video në llogarinë e saj të Instagramit teksa gjendet mbi një varkë, dhe ja dalë mbanë me sukses.

Postimin e kësaj videoje ajo e ka shoqëruar edhe me një shkrim:

“Kjo video është e bërë me dublën e parë! Ndërkohë lutesha: "bëj të realizohet me të parën, mos të turpërohem 100 herë".

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco