Lautaro Martinez, po shijon pushimet së bashku me të dashurën e tij

Lautaro Martinez, po shijon pushimet së bashku me të dashurën e tij

22:19, 11/07/2019

Pas një sezoni mjaft të lodhëshëm në aspektin profesional ku shkoi deri në gjysmë-finale me skuadrën e Argjentinës. Lautaro Martinez, tani më po i kushton pak kohë dhe vetes, ai është duke shijuar pushimet së bashku më të dashurën e tij bukuroshe, Agustina Gandolfo.

 Çifti ka preferuar relaksimin në det dhe dashurinë që kanë për njëri-tjetrin e ndajnë me fansat e tyre në rrjetet sociale.

 “Dashuria e jetës sime”, shkruan Agustina në Instagram, ndërsa në foton e postuar shfaqen duke shkëmbyer puthje pasionante…

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco