FOTO/ Këto dy personazhe të njohur i zënë vendin Ermal Mamaqit

FOTO/ Këto dy personazhe të njohur i zënë vendin Ermal Mamaqit

15:43, 11/07/2019

Muajt e verës kthehen në merkato për emrat e njohur të televizioneve si dhe programet e tyre.

 Së fundmi, ‘indexonline’ shkruan se aktori i humorit Bes Kallaku bashkë me Olsi Bylykun, do të zënë vendin e Ermal Mamaqit në Tv Klan të shtunave mbrëma, ndonëse nuk bëhen me dije detaje të programit që dyshja do të moderojë.

Por duket se surpriza e këtij lajmi është emri i Marina Vjollcës që do t’i bashkohet dyshes në këtë program.

Marina Vjollca kthehet në televizion pas rreth dy vitesh mungesë, këtë e ka konfirmuar dhe vetë ajo së fundmi me një komnet në instagram ku i shkruan të motrës:

"Isha në punë o shpirt, tani u ndërrova dhe bëra foto. Më ka marrë malli o dashni".

Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Drini11/07/2019 16:48

Aman ore se na lodhet me emrat e njohur. Dy katundare, nje idjot dhe nje pjeshke e plakur. . Asnjeri profesionist i ekranit, asnjeri me shkolle , asnjeri me talent. Ca porkeri qe po na mbytin me mediokritet e tallava. E shihni ku eshte tv i botes dhe e shihni kush jane emra te njohur andej. Na u shpif televizioni plotesisht.

Shto koment

Denonco