Ish e dashura e Michael Jackson është e bindur se ai ka qenë pedofil

Ish e dashura e Michael Jackson është e bindur se ai ka qenë pedofil

15:24, 11/07/2019

Ish e dashura e Michael Jackson, Tatum O’Neal, në një intervistë të dhënë së fundmi për mediat e huaja ka zbuluar disa të vërteta shokuese.

Tatum ka treguar se nuk është aspak e habitur që Michael akuzohet për abuzim seksual me fëmijët.

Ajo shprehet se vetë nuk ka parë asnjë gjë për të dokumentuar diçka reale, por shton se fjalët e fëmijëve në dokumentarin ‘Leaving Neverland” nuk mund të mos jenë të vërteta.

Tatum tregoi se kur u njoh me këngëtarin ishte vetëm 12 vjeç dhe ai i kishte kërkuar një marrëdhënie intime, por ajo e kishte refuzuar.

Mosha e ish të dashurës së tij tregon se që në atë periudhë Michael ka pasur prirje për të ngacmuar seksualisht fëmijët.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco