Tayna i shkruan Agron Llakajt, aktori e lë keq me përgjigjen

Tayna i shkruan Agron Llakajt, aktori e lë keq me përgjigjen

08:06, 11/07/2019

Aktori shumë i dashur për publikun shqiptar dhe që prej vitesh është pjesë e skenës duke na dhuruar humor e të qeshura, Agron Llakaj ishte i ftuar së fundmi në emisionin "3shat".

Gjatë intervistës Llakaj u pyet nga Donald Veshaj:

"Të ka shkruar ndonjëherë Tayna për ndonjë bashkëpunim?".

Aktori pohoi se reperja i ka shkruar mirëpo përgjigja e tij nuk ka qenë ajo që prisnim. "Më ka shkruar, por i thashë jo", tregoi Llakaj.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco