Ja ç’do zgjidhte Era Rusi midis lodrave seksuale dhe mashkullit eskortë

Ja ç’do zgjidhte Era Rusi midis lodrave seksuale dhe mashkullit eskortë

18:21, 10/07/2019

Këngëtarja Era Rusi ka folur së fundmi si rrallëherë rreth jetës së saj intime. E ftuar në “Trokit”, Rusi u përball me pyetjen se ç’do të bënte nëse do t’i duhej të zgjidhte midis një lodre seksi apo një mashkulli eskortë.

Pasi u përgjigj në vrull e sipër se nuk do të zgjidhte asnjërën, preferoi pak sekonda më tutje mashkullin eskortë. Ndërsa pyetjes nëse ka përdorur ndonjëherë lodra seksuale, Era iu përgjigj me qetësi se jo.

Risjellim në vëmendje se Era është ndër të paktat këngëtare rreth së cilës kurrë nuk është marrë vesh ndonjë lidhje dashurie.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco