FOTO/ Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij në pushime luksoze, 442 euro vetëm një natë

FOTO/ Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij në pushime luksoze, 442 euro vetëm një natë

14:22, 10/07/2019

Ditën e djeshme Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira Seferi kanë nisur muajin e mjaltit.

Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale ata kanë treguar se janë duke i shijuar në maksimum këto ditë pushimi. 

Nga fotot e publikuara duket se ata kanë zgjedhur të pushojnë në një hotel luksoz.

Dyshja nuk e ka treguar ende emrin e destinacionit ku po pushonin, megjithatë  “Iconstyle” pas një kërkimi në internet ka zbuluar se ata po pushojnë në Turqi në pallatin gjigant të “Titanic Mardan”.

Një natë qëndrimi tek një prej dhomave çift kushton 442 euro dhe mundësitë që të ofron vendi janë të mjaftueshme për të kaluar pushimet e ëndrrave.

ImageImageImageImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Amerikani10/07/2019 15:19

Brekeve te babes I vijne era mut komunizmi

Shto koment

Denonco