HOROSKOPI/ Do takoni një person, që do t’ju transformojë jetën! Ja parashikimi i Zonjës Meri

HOROSKOPI/ Do takoni një person, që do t’ju transformojë jetën! Ja parashikimi i Zonjës Meri

17:21, 09/07/2019

Parashikimi Astrologjik i dt 9 Korrik 2019. Sot Harta e Qiellit na çon në një Takim me fatin.

Kjo do ndodh pasi Dielli ne Gaforre takohet sot me lidhjen veriore te hënës ..

Duke qene se ndikon shenja e Gaforres do jene ndjenjat dhe emocionet ato qe na udhëheqin.

Kjo do te thote qe ne disa raste do nxitohemi ne perzgjedhjet tona duke qenen nen efekt te forte emocional

Nuk duhet te nxitoheni

Zakinisht je kete periudhe do ndjeheni mire me njerez qe jeni familjarizuar

Dashi

Do keni diskutime dhe deshira per ceshtjet familjare duke arritur te beni nje marreveshje te mire

Demi

Ju do takoni drejte per se drejti nje person qe do ju ndryshoj jeten por qe edhe ju do ja ndryshoni per mire apo per keq kjo varet nga harta juaj personale

Binjaket

Do shprehni nje deshire dhe kjo mund yju realizohet duke qene se edhe ju keni nje takim me fatin

Gaforrja

Ju ne jeten personale do merrni nje vendim pasi te jeni takuar me njeriun qe duket se eshte i duhuri

Luani

Do keni takime dhe biseda te fshehta me persona qe keni pune te perbashketa apo nje lidhje personale te pa deklaruar

Virgjeresha

Ju plotesohet nje deshire per te qene afer me dike qe ju jep siguri dhe qellime Do beni nje udhetim te rendesishem

Peshorja

Ne lidhje me fatin ju pret nje vendim i rendesishem ne lidhje me karrieren apo nje oferte e rendesishme

Akrepi

Do merrni nje lajm te mire nga nje komunikim me dike qe jeton jashte Po keshtu nje person ju ndryshon jeten ne ceshtjet personale

Shigjetari

Nje mundesi e mire hapet sot para jush ne ceshtjet ekonomike Ndonje trashegimi apo nje marreveshje e mire behet realitet

Bricjapi

Do keni nje mundesi te shpjegoni veten tuaj por mod beni gabimin te jeni te fshehte pasi takimet jane karmike te destinuara te ndodhin qe tju ekspozojne

Ujori

Nje oferte pune vjen nga dikush qe nuk e prisni dhe ju ploteson nje deshire qe kishit kohe qe e mendonit dhe aspak besim ne realizim

Peshqit

Sot do takoni dike qe vertet ju ndryshon jeten ne planin errotik duke lene pas cdo person qe kishit deri tani verdalle

Per parashikime te detajuara personale

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco