FOTO/ Luana Vjollca i bën urimin epik Getoarit: Qesh robi noj najher....

FOTO/ Luana Vjollca i bën urimin epik Getoarit: Qesh robi noj najher....

14:41, 03/07/2019

Sot reperi i njohur shqiptar Getoar Selimi feston 37 vjetorin e lindjes.

Dhe këtë ditë speciale reperi ka zgjedhur ta festoj së bashku me bashkëshorten e tij Marinën në një vend ekzotik, në të cilin ndodhet prej disa ditësh.

Urimet që reperi ka marrë me rastin e ditëlindjes sët ij kanë qënë të shumta por më i veçanti ishte i kunatës së tij moderatores Luana Vjollca.  

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Luana ka  postuar një foto me Getoarin ku të dy duken të qeshur, e krahas fotos shkruan:

 “Gëzuar ditëlindjen bishë. Qesh robi najherë.”

Kujtojmë që kjo foto e Getoarit duke qeshur së bashku me Luanën u bë virale pasi nëse shohim fotot e reperit ai gjithmonë është seriozë.

 Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco