FOTO/ Ramush Haradinaj feston ditëlindjen, kafen e parë e pi me nënën

FOTO/ Ramush Haradinaj feston ditëlindjen, kafen e parë e pi me nënën

12:19, 03/07/2019

Për kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj sot është një ditë e veçantë.

Haradinaj feston 51 vjetorin e lindjes.

Ish-komandanti i UÇK-së në Zonën Operative të Dukagjinit, e ka nisur ditën e veçantë, pranë nënës së tij, teksa konsumojnë një kafe së bashku.

Padyshim që në ditëlindjen e tij të 51-të, nëna e Haradinajt mund të jetë krenare, teksa lideri i AAK-së drejton sot shtetin e Kosovës dhe tashmë me vizion (jo me armë si dikur) po e sfidon Serbinë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco