FOTO/ Kërceu me ritmet e këngës së tyre, Tyga dhe Dj Snake suprizojnë ish banoren e BBA

FOTO/ Kërceu me ritmet e këngës së tyre, Tyga dhe Dj Snake suprizojnë ish banoren e BBA

10:53, 03/07/2019

Armela Hyseni është një nga ish-banoret e 'Big Brother Albania' e cila që pas përfundimit të reality shoët të njohur u bë shumë e famshme.

Ndonëse kanë kaluar kohë që nga edicioni i fundit ku ajo ishte pjesë, Armela vazhdon të jetë shumë aktive dhe përflitet gjatë në mediat rozë.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar disa video ku shfaqet duke kërcyer nën ritmet e këngës së fundit të Tyga dhe Dj Snake.

Ajo ka bërë ‘tag’ artistët në fjalë dhe ata nuk kanë vonuar të reagojnë me disa ‘emoji’ për performancën e Armelës, duke lënë të kuptohet se ju ka pëlqyer.

Foton e reagimit, e ka publikuar vetë bukuroshja, e cila është entuziazmuar shumë nga mesazhet e tyre.

ImageImage

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco