FOTO/ Çfarë nuk i bëri flokëve, Dafina Zeqiri përfundon tullace

FOTO/ Çfarë nuk i bëri flokëve, Dafina Zeqiri përfundon tullace

09:59, 03/07/2019

Dafina Zeqiri ç'nuk i ka bërë flokëve brenda një periudhe shumë të shkurtër.

Fillimisht i preu shkurt, më pas akoma më shkurt, më pas u bë bjonde dhe tani mos e besoni po deshët, por është tullace.

Në fotot e videot e fundit të publikuara në Instastory, këngëtarja është shfaqur qerose dhe duhet thënë se tiparet i janë vënë edhe më shumë në dukje.

 Dafina tanimë ngjan si një Amber Rose, amerikania e cila prej vitesh qëndron tullace.

ImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco