VIDEO/ E konfirmuan më në fund: Jonida dhe Romeo puthen live në emision

VIDEO/ E konfirmuan më në fund: Jonida dhe Romeo puthen live në emision

08:29, 03/07/2019

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit për shkak të lajmeve se ata janë në një lidhje.

Dyshja janë fotografuar shpesh në vende të njejta dhe madje pak ditë më parë u publikua një video ku çifti shfaqeshin duke kaluar momente romantike në pishina.

Të enjten në Tring fillon emisioni më i ri "3-shat" të cilin do e drejtojë Bora Zemani dhe binjakët Romeo dhe Donald Veshaj.

Nga promo e emisionit është bërë e ditur se në puntatën e parë të emisionit do të jenë të ftuar Agron Llakaj dhe Jonida Maliqi.

"Dashuria e vërtet është vetëm në përralla apo edhe në realitet?", është pyetja që i drejton Bora Jonidës dhe menjëherë më pas jepet momenti kur Romeo dhe Jonida puthen para kamerave.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Martin05/07/2019 01:31

Cfare eshte ky emision vetem me vlonjate?!

Shto koment

Denonco