Aktorja e njohur i habit të gjithë, shfaqet tërësisht e zhveshur në rrjete sociale për 33-vjetorin

Aktorja e njohur i habit të gjithë, shfaqet tërësisht e zhveshur në rrjete sociale për 33-vjetorin

22:14, 02/07/2019

Ditën e sotme Lindsay Lohan feston 33-vjetorin e lindjes dhe këtë datë të shënuar në jetën e saj vendosi ta festonte në mënyrën më të habitshme. Mbrëmjen e djeshme sapo ora shënoi 00:00, aktorja publikoi në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqej tërësisht e zhveshur. Në foto Lindsay duket e ulur në tokë, pa asnjë rrobë në trup, vetëm me disa bizhuteri nëpër duar. Imazhin e publikuar ajo e shoqëroi me një fjongo dhe një tortë, për t’ju treguar të gjithëve se festonte ditëlindjen.

Më pas ajo publikoi një tjetër video, ku dukej veshur vetëm me një këmishë të bardhë dhe të mbathura duke kërcyer e lirshme buzë detit.

Gjithashtu Lindsay ka zbuluar se kishte festuar edhe përpara ditëlindjes me disa miq të saj në Mikonos të Greqisë. Më herët artistja ka paralajmëruar se ky do të jetë viti i saj i sukseseve duke qenë se ka vendosur t’i rikthehet muzikës dhe të punojë për një album të ri.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???? ????

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#dothelilo ????

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco