Ka veshur apo jo të brendshme Elvana Gjata në klipin e ri?

Ka veshur apo jo të brendshme Elvana Gjata në klipin e ri?

09:50, 02/07/2019

Elvana Gjata i mahniti të gjithë me look-un e saj në klipin e ri “Fustani”, në bashkëpunim me Capital T.

Kryefjala e klipit ishte veshja e saj, veçanërisht një fustan i tejdukshëm i punuar me zingjirë nga Valdrin Sahiti, që dukej se ekspozonte gjoksin dhe të pasmet e Elvanës.

Por a kishte veshur të brendshme Elvana? Shumë prej nesh do të thoshin “jo”, duke parë klipin dhe fotot e fundit!

Por në disa foto të kapura gjatë xhirimeve, dhe të publikuara nga Sellma, make up-artistja e Elvanës, këngëtarja shihet se nuk është nudo poshtë atij fustani!

Elvana ka përdorur reçipeta në formë silikoni që janë thuajse të tejdukshme kur i vendos në lëkurë.

“Prive.al” raporton se këngëtarja mban veshur edhe të brendshme në ngjyrë nude me prerje lazeri të cilat janë pothuajse të padukshme kur vishen!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

amerikani02/07/2019 13:40

Tash qe e ka dashnorin ne burq mund te rri edhe pa ato

Shto koment

Denonco