FOTO/ Ngjashmëri e pabesueshme e vajzës së këngëtares Gjyste Vulaj me Era Istrefi

FOTO/ Ngjashmëri e pabesueshme e vajzës së këngëtares Gjyste Vulaj me Era Istrefi

09:28, 02/07/2019

Era Istrefi është padyshim një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më me stil në muzikën shqiptare, por ajo nuk e di se sozinë e ka në Kosovë.

Vajza që i ngjan shumë Era Istresit quhet Rosana dhe është e bija e këngëtares Gjyste Vulaj.

Rosana ka postuar së fundmi disa foto të reja dhe ngjashmëria me Erën duket qartë.

Dy bukuroshet kanë jo vetëm tipare të fytyrës shumë të ngjashme, por edhe stil të njëjtë.

Rosana nuk i është futur botës së televizionit si e ëma megjithatë kjo mund të ndodhë në të ardhmen e bukuroshja i ka të gjitha premisat për të qenë një yll televiziv.

Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco