FOTO/ Çfarë ndryshimi/ Ronela Hajati do t'ju lërë gojëhapur me rroba banjo

FOTO/ Çfarë ndryshimi/ Ronela Hajati do t'ju lërë gojëhapur me rroba banjo

08:34, 02/07/2019

Pasi publikoi plot 4 projekte të reja në një kohë shumë të shkurtër, Ronela Hajati më në fund ka gjetur pak kohë për të pushuar.

Këngëtarja ka nisur pushimet dhe nga atje ka ndarë fotot e para me rroba banjo për këtë verë.

Ronela shfaqet në super formë duke pozuar me rroba banjo dhe në sy bie ndryshimi që ka pësuar pas një viti.

Krahasuar me foton e një viti më parë, Ronela me imazhet e reja i ka lënë fansat gojëhapur.

"U lagëm për k’të verë", shkruan Ronela krah fotove ku ka marrë komplimenta të shumta.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco