FOTO/ Rozana Radi e paska gënjyer partnerin që ditën e parë të prezantimit me të

FOTO/ Rozana Radi e paska gënjyer partnerin që ditën e parë të prezantimit me të

23:30, 01/07/2019

Rozana Radi si rrallë herë ka folur për partnerin.

Tash e 6 vite këngëtarja Rozana Radi është në një lidhje dashurinë, në të cilën po ndihet e lumtur.

Ajo ka dashur që jetën private ta mbajë të rezervuar mirëpo në intervista të ndryshme ku flet pë karrierën nuk ikën edhe pyetja se si po i shkon lidhja dhe se ku është njoftuar me partnerin.

Së fundmi gjatë një interviste “B & E Caffee”, në Tv Klan ajo foli lidhur me takimin e parë aty ku edhe e ka gënjyer djalin që sot e ka të dashur.

“Jemi njohur në lokal…. Ai hyri për qejfin e tij me shoqëri dhe tha “uaaa”, Rozana Radi, ndërsa unëi  thash jam e motra”, u shpreh këngëtarja.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco