Të jesh elegante dhe... ta nxjerrësh gjoksin

Të jesh elegante dhe... ta nxjerrësh gjoksin

20:12, 01/07/2019

Ajo është modele që pozon veç rrugëve.

Por, kur del në rrugë, Kejvina Kthella bën që të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo, shkruan Syri Kosova.

Një gjë të tillë e ka arritur edhe sot.

Në Instagram, bukuroshja shqiptare ka hedhur një imazh ku shihet e veshur me një kostum shumë elegant.

Por, duke qenë se ishte i hapur pjesën e lartë, asaj i doli pak gjoksi bombastik.

Elegante dhe seksi! Kombinim interesant.

View this post on Instagram

????

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco