Noizyn e merr malli për profesionin e vjetër

Noizyn e merr malli për profesionin e vjetër

19:18, 01/07/2019

Ai nuk e nisi si reper.

Dikur, reperi Noizy ishte ‘Street fighter’ apo që i bie luftëtar i rrugës, shkruan Syri Kosova.

E për këtë ‘profesion’, reperi duket se ka mall.

Ai ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet në pishinë pa bluzë dhe shkrimin që ia la fotos kishte të bëj pikërisht me ‘Street fighter.

View this post on Instagram

X Street Fighter

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco