FOTO/ Deputetja e njohur shqiptare çmend sërish me format bombastike

FOTO/ Deputetja e njohur shqiptare çmend sërish me format bombastike

17:55, 01/07/2019

Ajo është një nga deputetet më të komentuara shqiptare.

Bëhet fjalë për deputete e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, e cila është një prej emrave të lakuar për shkak të veshjes së saj dhe formave trupore të lakmueshme.

E njëjta gjë ndodhi Edhe së fundmi, kur publikoi një foto në Insatgram, ku duket elegante dhe tërheqëse, e veshur për një aheng.

“Bëhet fjalë për fustanin”, ka shkruar ajo pranë fotografisë me të cilën po ashtu mori vëmendje.

Pamja e saj e jashtme ka qenë gjithmonë në fokusin e mediave, pasi Duda kujdeset mjaft shumë për stilin e veshjes dhe duket seksi.

E kjo ka ngjallur shpesh reagime në publik, mirëpo Duda njëherë e mirë e ka sqaruar se ndihet shumë mirë, madje veten e konsideron të kompletuar.

“Unë mendoj se secila grua, secili person duhet me u duk bukur, në radhë të pare për veten e më pas me qenë i suksesshëm edhe në punë. Unë jam shumë e kënaqur me dukjen dhe me punën që jam tu e bo, dmth unë jam një person komplet “, ishte përgjigja e saj gjatë një interviste të fundit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco