Papritur çifti i njohur turk për 15 minuta, 8 muaj pasi....  Ja ç'do të ndodhë pas divorcit!

Papritur çifti i njohur turk për 15 minuta, 8 muaj pasi.... Ja ç'do të ndodhë pas divorcit!

16:24, 01/07/2019

Aktori i njohur turk Ozcan Deniz dhe bashkëshortja e tij Feyza Aktan i dhanë fund martesës së tyre pas 1 viti  dhe rreth 8 muajsh që u bënë prindër të një djali.

Divorci i tyre ka ndodhur për 15 minuta në një gjykatë në Stamboll, ku gjithashtu ata kanë nënshkruar marrëveshjen për kujdestarinë e të voglit.

Gjithashtu ata kanë nënshkruar edhe një marrëveshje për të mos folur në media për këtë çështje asnjëherë.

Nuk dihet asnjë detaj lidhur me arsyet e ndarjes. Aktan e ka hequr mbiemrin e aktorit nga rrjete sociale pas ndarjes.

Ndërkohë as aktori i njohur i telenovelave turke nuk ka reaguar, lidhur me ndarjen. Ata kanë qenë një nga çiftet më të diskutuar për shkak të diferencës së madhe që kishin në moshë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco