FOTO/ Moderatorja e njohur shqiptare dhe Rihanna bëjnë xing! Cila duket më bukur me këtë veshje?

FOTO/ Moderatorja e njohur shqiptare dhe Rihanna bëjnë xing! Cila duket më bukur me këtë veshje?

15:15, 01/07/2019

Ajo është inspirim për shumë femra dhe “fiksim” për shumë meshkuj.

Rihanna është padiskutim një ndër artistet më me ndikim në botë dhe shumë e preferuar nga publiku. 

Veshjet e saj kthehen menjëherë në trend dhe siç duket kështu ka ndodhur me një fustan që ajo ka veshur së fundmi.

Bëhet fjalë për këtë fustan të shkurtër, mëndafshi, i rrudhosur në fund dhe me disa rripa. 

Një fustan të ngjashëm e ka veshur edhe moderatorja e njohur Liberta Spahiu, por me ngjyrë të gjelbër.

Edhe Liberta kishte zgjedhur një palë sandale me takë të hollë dhe s`kishte çfarë të zgjidhte më mirë për këtë fustan kaq veror. Kush duket më bukur, Liberta apo Riri?

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco