FOTO/ Pa filtra pa makeup ja si duket Oriola Marashi

FOTO/ Pa filtra pa makeup ja si duket Oriola Marashi

15:04, 01/07/2019

Modelja Oriola Marashi është një prej femrave më të pëlqyera dhe të komentuara në showbizin shqiptar.

Ajo provokon herë pas herë “flakë” në rrjet, me fotot e saj përvëluese, ku bien në sy format mbresëlënëse trupore.

Së fundmi Oriola na ka treguar suksesin në karrierën e saj si modele pasi është bërë imazh i brandit të njohur botëror GUESS.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku i mban fansat e përditësuar me foto e video nga më të ndryshmet.

Gjithmonë e shohim të kuruar deri në detaje, ndërsa ditën e sotme Oriola ka postuar një foto në të cilën shfaqet krejtësisht pa “make up”.

Nëse mendoni se duket ndryshe, gaboheni, madje duket shumë simpatike.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco