Iva Aliko tregon pasurinë: Luksi pjesë e imja, gjyshja më la trashëgimin

Iva Aliko tregon pasurinë: Luksi pjesë e imja, gjyshja më la trashëgimin

13:22, 01/07/2019

Iva Aliko është një nga personazhet më të komentuara të showbiz-it shqiptar, e cila njihet për format e saj bombastike dhe për fotot provokuese që publikon vazhdimisht në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka dhënë një intervistë për Panorama Plus ku ka zbuluar se nga e ka prejardhjen pasuria e saj.

"Unë jam lindur dhe rritur me luks. Luksi është pjesë e imja. Investon familja, dhe unë vetë, me të ardhurat tona të mira. Kam një trashëgimi të majme nga gjyshja ime.”, ka treguar ajo teksa më vonë ka rrëfyer dhe se për çfarë trashëgimie bëhet fjalë:

“Toka në bregdetin e Sarandës. I kam pasuri me vendim gjykate dhe hipotekë.”, përfundon Iva.

Image

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco