VIDEO/ Klaudia Pepa ka shtuar 1 kg/ Mos është zakoni i saj i çuditshëm fajtor?

VIDEO/ Klaudia Pepa ka shtuar 1 kg/ Mos është zakoni i saj i çuditshëm fajtor?

12:31, 01/07/2019

Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa është shumë e ndjekur dhe njëkohëshisht shumë aktive në rrjetin social Instagram.

Së fundmi, në një video të postuar nga vetë ajo në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory, ajo shfaqet në palestër e veshur me kostum sportiv ku duken mjaft mirë linjat e saj trupore në sytë e ndjekësve të saj, por për syrin e saj ajo shpreh qartë se ka shtuar disa gramë në pjesën anësore të barkut.

Në disa prej postimeve të saj të mëparshmë në Instagram, na ka treguar se ka një dashuri të madhe për patatinat me limon, dhe mendojmë se fajin e këtyre kilogramëve të shtuar e ka vetëm nepsi i saj.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco