Me këtë FOTO me Ledri Vulën, Rita Ora zbulon tatuazhin në pjesën shumë intime

Me këtë FOTO me Ledri Vulën, Rita Ora zbulon tatuazhin në pjesën shumë intime

11:53, 01/07/2019

Rita Ora dhe Ledri Vula janë bërë përsëri bashkë në një koncert, kësaj radhe në Alba Festival në Zyrih të Zvicrës.

Ledri nuk qëndroi pa e shkrepur një foto në prapaskenë, të cilën e publikoi në Instagram me ikonën e zemrës.

Të dy të anuar kah njëri- tjetri, të dy me gjuhën jashtë, Ledri dhe Rita u duken sikur janë miq prej vitesh.

Fotoja ka marrë me mijëra pëlqime  por një gjë ka marrë vëmendjen e shumë prej atyre që kanë parë foton.

Një tatuazh në formë ylli i është zbuluar Ritës nga veshja që ka zgjedhur për këtë ditë, e që më herët nuk e kemi parë.

Tatuazhi është shumë afër pjesës intime të Ritës dhe jo pak ndjekës të Ledrin kanë lënë pa e përmendur e diskutuar atë në koment.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco