FOTO/ Martohen në shtator por nuk do ta besoni sa vite diferencë kanë Afrona dhe Blero

FOTO/ Martohen në shtator por nuk do ta besoni sa vite diferencë kanë Afrona dhe Blero

10:55, 01/07/2019

  Këngëtari i njohur Blero dhe partnerja e tij Afrona Dika dhanë lajmin pak muaj më parë se në shtator të këtij viti do t’i japin fund beqarisë.

Çifti prej muajsh kanë nisur përgatitjet dhe në profilet e tyre në Instagram kanë zbuluar dhe disa detaje rreth veshjeve dhe ceremonisë.

Blero dhe Afrona kanë vendosur të ftojnë 600 veta dhe të gjithë të ftuarit do të akomodohen për një ditë në hotelin luksoz.

E së fundmi Afrona i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj në lidhje me përgatitjet e saja për dasmën.

Por një nga pyetjet që tërhoqi vëmëndjen ishte e një ndjekëse e cila e pyeste Afronën për moshën.

‘Sa vjeç je’ ishte pyetja e ndjekëses.

’26 vjeçe’ ishte përgjigja e Afronës.

Por teksa bëmë një përllogaritje pasi mësuam moshën e Afronës i bie që çifti ka 15 vite diferencë pasi këngëtari Blero këtë vit mbushu 41 vjeç.  

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco