VIDEO/ Reperja Rina Balaj, rrëzohet në skenë gjatë performancës në ‘Alba Festival’

VIDEO/ Reperja Rina Balaj, rrëzohet në skenë gjatë performancës në ‘Alba Festival’

08:44, 01/07/2019

Alba Festival në Cyrih si rrallë herë ka mbledhur yjet më në zë shqiptare.

Këngëtarë të shumtë po performojnë para mijëra adhuruesve të cilët po shijojnë edicionin e parë të këtij festivali.

Një nga këngëtarët që performuan ishte edhe reperja Rina Balaj, e cila u shfaq në një palë rroba të kuqe mjaftë provokuese, por në sy ranë takat e saj super të larta, të cilat bënë që reperja të rrëzohet në skenë.

Por këngëtarja u ngrit shpjet dhe filloi performancën e saj menjëherë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco