VIDEO/ Miss Serbia puth hartën e Kosovës, këndon 'Xhamadanin' live në emision

VIDEO/ Miss Serbia puth hartën e Kosovës, këndon 'Xhamadanin' live në emision

08:25, 01/07/2019

Miss Serbia, Ivana Jovanka ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë pasi gjatë vizitës së Miss-eve në Kosovë, bjondja bukuroshe bëri simbolin e shqiponjës me duar gjatë sfilatës.

"Është formë respekti, për mua është normale ta bëj", u shpreh Miss Serbia.

Image

Menjëherë pas veprimit të saj reaguan mediat serbe të cilat e quajtë skandal.

Por Ivana nuk është ndalur dhe e ftuar sot në emisionin "N'Kosovë show" puthi hartën e Kosovës dhe këndoi këngën patriotike shqiptare “xhamadani vija vija".

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco