FOTO/ Eni Koçi pozon me këmbët përpjetë,Genci i bën komentin më të bukur

FOTO/ Eni Koçi pozon me këmbët përpjetë,Genci i bën komentin më të bukur

09:00, 25/06/2019

Çifti shumë i komentuar në media, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj së fundmi kaluan disa ditë pushime dhe këtë e bënë të ditur vetë me postimet e fundit në Instagram.

Çifti i kaluan pushimet në një resort në Shqipëri dhe Genci zbuloi se do qëndronin vetëm tre ditë.

Ditën e djeshme  Eni dhe Genci janë rikthyer dhe të dy kanë tërhequr vëmendjen me postimet e fundit.

Image

Genci njoftoi se nesër do publikojë këngën e tij më të re në bashkëpunim me Aurela Gaçen.

Ndërsa Eni postoi një foto nga seti i ri fotografik ku shfaqet me këmbë përpjetë.

Këngëtarja ka marrë shumë komplimente, por dallon komenti i Gencit i cili e krahason me diamantet.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco