Miriam blen veturën e re dhe e ‘shkel ligjin’

Miriam blen veturën e re dhe e ‘shkel ligjin’

23:39, 24/06/2019

E ka gëzuar veten.

Këngëtarja shqiptare Miriam Cani ka blerë një veturë të re, të markës “Wolkswagen” shkruan Syri Kosova.

Mirëpo, një detaj që bie në sy është edhe forma se si ajo ka vozitur me sandale, një gjë që nuk është fare e preferuar, për shkak të sigurisë në rrugë dhe mundësisë së mosfrenimit.

E se voziti e tillë, këtë gjë e dëshmon fakti se vetura ishte në asfalt.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco