Ndryshime të mëdha/ Parashikimi javor astrologjik 24-30 qershor nga astrologja Meri Shehu

Ndryshime të mëdha/ Parashikimi javor astrologjik 24-30 qershor nga astrologja Meri Shehu

13:07, 24/06/2019

Dashi
Mund të lini menjanë njërëzit e vështirë apo sjelljen tuaj arrogante për tu afruar më shumë me njerzit që ju japin gëzim por edhe ju të jepni gëzim

Demi
Do keni lajme të mira familjare festa argëtime dhe shume plane madhështore në përgjithesi. Mjafton të mos tregoheni zotërues

Binjakët
Do jeni me të rregullt dhe me ide në cështjet ekonomike dhe do ruani lartësine e duhur në marrëdhenie me te tjeret duke treguar vlera dhe aftësi

Gaforrja
Do qartësoni qëllimet dhe synimet tuaja në mënyrën që të mos keqkuptohen njërëzit rreth jush nga menyra juaj e sjelljes dhe nervat tuaja

Luani
Do keni mundësi me Merkurin ne shenjen tuaj te rregulloni pozicionet tuaja idetë dhe mendimet ti kristalizoni dhe të merren parasysh ato që thoni ju

Virgjëresha 
Do futeni në një moment vetkrenarie dhe sedre të madhe duke menduar për veten gjërat me madhështore por edhe duke menduar si të bëheni me diktator

Peshorja
Do keni njohje me njerëz të fuqishëm nga fusha që shkëlqejnë dhe ju me idetë tuaja do përfaqësoheni më së miri në këto rrethe të rëndësishme sociale

Akrepi
Ju do keni mundësi të kontaktoni me jashtë vendit të bëni njohje të rëndësishme dhe marrëveshje të rëndësishme. Shfrytëzojeni këtë periudhe për udhëtime

Shigjetari
Një propozim i madh në çështje karriere dhe një ngritje në aftësitë dhe ne njohjen tuaj. Do keni takime të rëndësishme dhe një jetë personale të cilësuar

Bricjapi
Në çështjet ekonomike mund të merrni pjesën e Luanit por kjo duhet shfrytëzuar para se të vijnë disa probleme ligjore që ju presin rrugën

Ujori
Do keni propozime pune dhe bashkëpunime me njerez të rëndesishme që kane ide të shkëlqyera dhe ju do pranoni kushtet e tyre. Do keni martesa te planifikuara me kujdes

Peshqit
Puna do ju jap kënaqesi dhe ju do tentoni ta bëni atë të jetë në qëndër të vëmendjes. Jeta e përditeshme do ju jap shumë argëtim dhe njohje

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

ktvut24/06/2019 14:36

oj goce do na bjere ndionjeher llotaria se kshu me keto fjale te urta kemi 3 jete qe po vuajme. shtet nuk ka gjykata jo e jo. neve perdoremi si mish per top kshuqe na e thuaj troc se tjeter gje nuk na intereson te dim e njohim mire situaten ne shqiperi dhe nuk na hyjne en xhep keto qe thua epr plase financiare se me kaq mundesi vetem me ble fare te zeza luledjelli kemi

Shto koment

Denonco