FOTO/ Kërcim i nxehtë para kamerave, Alesia dhe Kejvina çmendin publikun

FOTO/ Kërcim i nxehtë para kamerave, Alesia dhe Kejvina çmendin publikun

23:13, 22/06/2019

Sonte ishte një puntatë speciale në "Xing me Ermalin", me lojëra dhe gallata me Alesia Bamin, Kejvina Kthellën, Belinda Dragotin, Olimpia Smajlajn, Jonida Fitnes, Holta Pilz, Alba Bajramin dhe Kejsi Medinin.

Vajzat u ndanë në dy skuadra dhe në fund fituese u shpall skuadra e Olimpias. Pas shpalljes së fituesit, të gjithë vëmendjen e morën Alesia me Kejvinën të cilat kërcyen para kamerave.

Lëvizjet e tyre nuk kishin si të mos viheshin re dhe me siguri teleshikuesit kanë mbetur gojëhapur. Disa pamje nga ky kërcim mund t'i shihni në fotot e mëposhtme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Enver23/06/2019 00:50

Llokma me bollek

Shto koment

Denonco