FOTO/ Getoari pozon nga pishina, ja komenti i Fjolla Morinës

FOTO/ Getoari pozon nga pishina, ja komenti i Fjolla Morinës

20:37, 22/06/2019

Fjolla Morina ka habitur me komentin e saj në një foto që Getoar Selimi ka publikuar në profilin e tij në Instagram

Getoar Selimi dhe bashkëshortja e tij, Marina Vjollca, ka disa ditë që po pushojnë në bregdet.

Çifti nuk i kanë kursyer fotografitë për fansat e tyre, përmes së cilave tregojnë se po kalojnë çaste të paharruara.

Në një prej tyre, Geti pozoi nga pishina duke shijuar një pije, ndërsa fotos ia shtoi fjalët “Na mbyti dielli”.

Në mesin e shumë komenteve, të bie në sy edhe ai i Fjolla Morinës e cila i shkroi “Babooo”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco