FOTO/ Çiljeta heq shaminë dhe i habit të gjithë me pozat provokuese

FOTO/ Çiljeta heq shaminë dhe i habit të gjithë me pozat provokuese

13:09, 22/06/2019

Në muajin e shenjtë të Ramazanit, Çiljeta u mbulua me shami dhe postoi shpesh foto e video e mbuluar.

Postimet e këngëtares ngjallën edhe debat e kritika megjithatë ajo vërtetoi se është një myslimane e devotshme.

Mirëpo së fundmi Çiljeta e ka hequr shaminë dhe është rikthyer me disa postime që kanë tërhequr shumë vëmendjen.

Këngëtarja shfaqet shumë në formë dhe elegante në fotot e fundit ku ka marrë qindra komplimente.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco