FOTO/ Çiljeta dhe Alban Hoxha fotografohen sërish së bashku dhe duken tejet të dashuruar

FOTO/ Çiljeta dhe Alban Hoxha fotografohen sërish së bashku dhe duken tejet të dashuruar

10:25, 22/06/2019

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga është komentuar gjatë në media jo si këngëtare, por për jetën e saj private.

Ajo është përfolur shpesh për lidhje dhe ndarje me portierin Alban Hoxha.  

Por siç duket çifti i kanë lënë pas problemet e tyre dhe po shijojnë romancën e tyre.  

Dyshja është parë si rrallëherë në një bar në Tiranë teksa konsumonin një pije dhe burime për bordo.al thanë se ata dukeshin tejet të dashuruar me njëri tjetrin.

Hoxha dhe Xhilaga nuk kanë folur asnjëherë publikisht për lidhjen e tyre, dhe daljet në vende publike ata i kanë patur shumë të rralla.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco