VIDEO/ Flaka Krelani heq reçipetat i vë ‘flakën’ Instagramit

VIDEO/ Flaka Krelani heq reçipetat i vë ‘flakën’ Instagramit

08:49, 22/06/2019

Nuk ka dyshim që Flaka Krelani është një nga këngëtaret që me zërin unik ka bërë për vete mijëra ndjekës në Instagram.

Mirëpo së fundmi këngëtarja është komentuar gjatë dhe për format e saja trupore.

Dhe së fundmi ajo po i vë flakën Instagramit me fotot që po publikon.

 E tillë ishte dhe video që Flaka publikoi ditën e djeshme.

Ajo ka habitur të gjithë ndjekësit pasi shfaqet pa reçipeta. 

Kujtojmë se pas një mungese në skenën e muzikës këngëtarja javë më parë erdhi me një këngë të re që mban titullin ‘Slay’, klip që ende komentohet për skenat e “nxehta”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco