FOTO/ Nicole Scherzinger mahnit ndjekësit, shikojeni sa seksi duket

FOTO/ Nicole Scherzinger mahnit ndjekësit, shikojeni sa seksi duket

22:19, 19/06/2019

Nicole Scherzinger ka habitur ndjekësit me imazhet e fundit, shkruan SyriKosova.

Bukuroshja britanike kishte postuar disa fotografi në rrjetin e saj social ‘Instagram’, ku shfaqet në bikini, dhe me linja perfekte, më të cilat i ka lënë pak vend imagjinatës.

Këngëtarja e njohur ka mahnitur të gjithë me këto imazhe e cila duket e mrekullueshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco