FOTO/ Kjo është gruaja e futbollistit shqiptar, pas të cilit ‘çmenden’ femrat

FOTO/ Kjo është gruaja e futbollistit shqiptar, pas të cilit ‘çmenden’ femrat

21:39, 19/06/2019

Ai është i njohur si futbollist pasi të cilit femrat ‘lënë kokën’.

Por, fatkeqësisht (për to), Arlind Ajeti është i martuar, madje ka një djalë, shkruan Syri Kosova.

Futbollisti ka hedhur një fotografi në Instagram, në të cilën shihet bashkëshortja e tij dhe i biri i tyre.

Përmes këtij imazhi, Arlindi uroi bashkëshorten për ditëlindje!

View this post on Instagram

Happy birthday wifey ??????

A post shared by Arlind Ajeti (@a.ajeti93) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco