Modelja, e cila ndau futbollistin e Barcelonës nga bashkëshortja

Modelja, e cila ndau futbollistin e Barcelonës nga bashkëshortja

23:46, 18/06/2019

Një tradhti bashkëshortore është bërë shkak i ndarjes së futbollistit të Barcelonës Arturo Vidal nga Maria Matus. Çifti ishin të martuar prej 10 vitesh, por Vidal nisi një lidhje me modelen kolumbiane Sonia Izasa muaj më parë.

Sonia është një modele dhe bodybuilder shumë e njohur që ndiqet nga më shumë se 2 milion ndjekës në Instagram.

31-vjeçarja poston shpesh foto e video nga palestra duke mahnitur me format perfekte. Modelja nuk ngurron të publikojë edhe foto me Vidalin duke i shprehur dashurinë publikisht.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco