FOTO/ Ledina Çelo prezanton veturën luksoze

FOTO/ Ledina Çelo prezanton veturën luksoze

23:35, 17/06/2019

Ledina Çelo e ka ‘reklamuar’ veturën e saj ‘Porsche’. Këngëtarja ka bërë disa postime në Instastory dhe shihet duke ngarë makinë luksoze. Ajo shihet duke i dhënë një makine të tipit ‘Porsche’ e cila sipas të gjitha gjasave është e saj.

Këngëtarja po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, andaj lidhur me përditshmërinë e saj fansat po i mban të informuar. Edhe pse nuk ka publikuar qe një kohë projekte të reja muzikore, Ledina vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco