Emina Çunmulaj nuk u beson syve, tregon se çfarë ekziston ende në Shqipëri

Emina Çunmulaj nuk u beson syve, tregon se çfarë ekziston ende në Shqipëri

22:19, 16/06/2019

Modelja Emina Çunmulaj ka lënë Amerikën për të kaluar disa ditë pushimi në vendlindjen e saj, Tuz të Malit të Zi, dhe në Shqipëri. E teksa përmes një sërë fotografish të postuara në rrjetin social “Instagram” kuptohet se po e shijon tmerrësisht shumë natyrën, Emina është çuditur nga banjot ‘alla turke’, që ende ekzistojnë në Shqipëri.

Përmes një postimi në “Insta Story”, Emina nuk ka ngurruar ta shfaqë surprizimin e saj. Ndonëse kanë kaluar shumë vite, kur banjot e këtij lloji gjendeshin pothuajse në çdo shtëpi, me ç’duket ka ende familje që nuk kanë mundësi ekonomike për t’iu përshtatur frymës moderne.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco